22 Şubat 2011 Salı

SILK&CASHMERE Avrupa’da büyümeye devam ediyor.


Moda dünyasının en önemli fuarlarından biri olan Paris Who’s Next Fuarı’na SILK & CASHMERE damgasını vurdu.

“Yarının yetenekleri kimlerdir?” ve “Yarının modası ne olacaktır?” gibi sorulara yanıt aranan Paris Who’s Next Fuarı’nda SILK & CASHMERE en zengin saf kaşmir koleksiyonu ile Fransa’nın en önde gelen ve çok saygın markalarından 5 ayrı temsilciye bölgesel mümessillik verdi.

Başta Fransa olmak üzere İtalya, Almanya gibi Avrupa ülkelerindeki pek çok butikten şimdiden siparişler gelmeye başladı.
Sıcak bir iklime sahip olmalarına rağmen ilginçtir ki ilk yüklü sipariş Afrika’dan Gabon’ dan geldi.

Ayrıca Karaib Adaları’nın en büyüklerinden Gaudelope Havaalanı’nda da SILK & CASHMERE saf kaşmir, kaşipek ürünleri satılmakta...
Tüm bu hızlı gelişmelerden cesaret alan SILK & CASHMERE Paris’de yeni mağaza açma kararı verdi.
.
SILK & CASHMERE’in yeni mağazası dünyanın ünlü moda markalarının yer aldığı trendy ve nezih bölgesi olan Paris’in ünlü Saint Germain Rue du FOUR bölgesinde yer alacak. Markanın amacı kısa sürede 3 yeni mağaza açmak.
Bu arada SILK&CASHMERE’de Çin’ in Shengeyang şehrinde Ekim 2011 de açılacak mağazanın hazırlıkları sürerken, 2012 sonuna kadar 8 yeni mağaza ve 25 yeni corner hedefleniyor.

1 yorum:

 1. Merhabalar ,
  Basarilarinizi basindan takip etmisimdir, turk bayanlar olarak gurur duyaraktan. Son yillardir bende USA da ticaretle ugrasiyorum. Denver - Colorado da oyuncak satan dukkanlarim var. Baska bir sektore daha gecmeyi istiyorum.Sizin urunleriniz burasi icin cok elverisli.
  Acaba burdaki kaliteli shopping centerlarin birinde, dukkan acma fikrine nasil yaklasirsiniz? Eger olaya iyimser bakiyorsaniz, sartlari ortaklasa karar verir, uygulariz.
  Ozellikle bu Ekim 2011 gibi acabilirsek, burdaki x-mas doneminde cok iyi satis yapilabilir. Baslangic olarak.
  Baska bir contact info bulamadim, web sayfasinda, o yuzden buraya yaziyorum bu dusuncemi, konuyu ilgili kisilere iletebilirseniz sevinirim.
  benim iletisim bilgilerim
  Meltem Erak
  14500 W.Colfax ave. # 508
  Golden , CO 80401
  tel: +1 720 472 1684
  email: mel.erak@comcast.net

  YanıtlaSil